Strona główna Wydarzenia Karnawałowe Cogito (2019)

Karnawałowe Cogito (2019)

536
0

Jeszcze nie przebrzmiały takty poloneza ze wspaniałego balu studniówkowego, a uczniowie ZS COGITO zorganizowali i przeprowadzili kolejną zabawę. W czwartek 17.01. b.r. młodzież spotkała się z podopiecznymi Domu Pomocy Społecznej Sióstr Boromeuszek na  dorocznym Balu Karnawałowym. Wszyscy bawili się wspaniale przy muzyce w rytmach nie tylko disco polo. Tańce przeplatane były konkursami z nagrodami i cieszyły się ogromnym powodzeniem. Karnawałowe spotkania młodzieży ZS COGITO z pensjonariuszami DPS Sióstr Boromeuszek trwają nieprzerwanie od 1996 roku i wpisały się już na stałe w kalendarz szkolnego wolontariatu. Oprócz radości i zabawy spotkania te dostarczają obu stronom niezapomnianych wzruszeń.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.