Strona główna Biblioteka Cogito dla zaczytanych (2019)

Cogito dla zaczytanych (2019)

302
0

Nasza szkoła przystąpiła po raz piąty do ogólnopolskiej kampanii „Zaczytani” kampania ta miała na celu zbiórkę książek na rzecz bibliotek szpitalnych. Biblioteka szkolna zbierała książki wśród uczniów i pracowników szkoły. Zebraliśmy i przekazaliśmy 220 książeczek dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych. Akcja miała na celu promocję czytelnictwa i edukację społeczną. W ciągu pięciu lat trwania akcji w całej Polsce zebrano dotychczas 1 170 152 książek oraz utworzono 778 zaczytanych bibliotek. Wszystkim osobom zaangażowanym w tę akcję dziękujemy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.