Strona główna Biblioteka Cogito dla zaczytanych (2019)

Cogito dla zaczytanych (2019)

397
0

Nasza szkoła przystąpiła po raz piąty do ogólnopolskiej kampanii „Zaczytani” kampania ta miała na celu zbiórkę książek na rzecz bibliotek szpitalnych. Biblioteka szkolna zbierała książki wśród uczniów i pracowników szkoły. Zebraliśmy i przekazaliśmy 220 książeczek dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych. Akcja miała na celu promocję czytelnictwa i edukację społeczną. W ciągu pięciu lat trwania akcji w całej Polsce zebrano dotychczas 1 170 152 książek oraz utworzono 778 zaczytanych bibliotek. Wszystkim osobom zaangażowanym w tę akcję dziękujemy.

Poprzedni artykuł
Następny artykułRozmowy, które zmieniają punkt widzenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.