Strona główna Wydarzenia COGITO uczy o Sprawiedliwym Handlu w Gdańsku

COGITO uczy o Sprawiedliwym Handlu w Gdańsku

324
0

Ogromne zaangażowanie we wspieranie idei Sprawiedliwego Handlu zaprocentowało udziałem koordynatorek z COGITO, mgr Heleny Kruszeckiej i mgr Agaty Dykty otrzymaniem zaproszenia do udziału w roli prelegentek w Seminarium zorganizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Sprawiedliwego Handlu i Liceum Ogólnokształcące nr 6 w Gdańsku.
Na spotkaniu nauczycielki dzieliły się swoją wiedzą, pasją i doświadczeniem w prowadzeniu kampanii promującej Sprawiedliwy Handel. W ten sposób przybliżyły COGITO do otrzymania certyfikatu Szkoła Przyjazna dla Sprawiedliwego Handlu.
W seminarium brali udział nauczyciele z całej Polski, przedstawiciele organizacji pozarządowych i aktywiści zainteresowani prowadzeniem kampanii promującej Sprawiedliwy Handel i zrównoważony rozwój na terenie szkół, uczelni lub miast. Spotkanie było okazją do podzielenia się umiejętnościami w zakresie skutecznego prowadzenia kampanii w szkołach i relacjonowania jej z użyciem mediów społecznościowych,wymiany dobrych praktyk pomiędzy uczestnikami kampanii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.