Strona główna Programy Europejskie Powergedon 2019

Powergedon 2019

725
0

Kolejna, III edycja Powergedonu za nami. Nauczyciele Zespołu Szkół COGITO wzięli udział w konferencji, która została zorganizowana z okazji 5-lecia realizacji przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji projektów ze środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój pt. „Innowacje społeczne i współpraca międzynarodowa w edukacji”.

Spotkanie było doskonałą okazją do dyskusji nt. roli i znaczenia projektów w procesie budowania kapitału społecznego, rozwijania współpracy międzynarodowej oraz wymiany doświadczeń. W ramach konferencji była także możliwość zapoznania się z Mobilnym Centrum Edukacyjnym FRSE.

W drugim dniu odbyły się zmagania olimpijskie. Celem wydarzenia było wsparcie instytucji w budowaniu dobrych relacji w zespołach projektowych tzw. team building, nawiązywanie współpracy międzyinstytucjonalnej, sprawdzenie oraz ulepszenie takich elementów jak praca zespołowa, podział obowiązków (delegacja zadań oraz ich realizacja), reagowanie w sytuacjach kryzysowych, motywacja do działania, a także wspólne rozwiązywanie problemów.

Nasza drużyna niestety nie zdobyła pucharu POWERGEDON 2019, ale i tak spisaliśmy się na medal.

Poprzedni artykułRozmowy, które zmieniają punkt widzenia
Następny artykułEgzaminy poprawkowe (sierpień 2019)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.