Strona główna Wydarzenia Budowanie strony internetowej nie musi być trudne!

Budowanie strony internetowej nie musi być trudne!

311
0

Uczniowie klasy 2 na kierunku technik organizacji reklamy oraz usług turystycznych podczas kursu „Budowanie strony internetowej”, którego organizatorem była GWSP, przekonali się jak w łatwy i szybki sposób przy pomocy nowoczesnych narzędzi dla własnych potrzeb lub potrzeb firmy stworzyć profesjonalną stronę. Podczas mini kursu uczniowie mogli uzyskać wiedzę jak wykorzystać gotowe szablony, aby w krótkim czasie powstała strona bez znajomości kodowania i kwestii technicznych. Na koniec zajęć każdy uczestnik kursu mógł pochwalić się własną stroną.

Poprzedni artykułCOGITO na Europejskim Kongresie Małych i Średnich Przedsiębiorstw (2019)
Następny artykułVII Tydzień Konstytucyjny w Cogito (2019)