Strona główna Wydarzenia COGITO w GWSH w Katowicach

COGITO w GWSH w Katowicach

593
0

W poniedziałek 18 listopada uczniowie klasy 2TRT oraz 3TRZ w ramach obchodów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości uczestniczyli w 3 wykładach w GWSH w Katowicach. Młodzież miała okazję dowiedzieć się, jak obecnie wygląda rynek pracy w województwie śląskim, które zawody są zawodami przyszłości i jakie kompetencje najbardziej cenią pracodawcy.

Ponadto pracownik Biura Karier GWSH przedstawiła scenariusze zmian w najbliższych latach-nowe formy zatrudnienia. Wśród zaproszonych gości była również przedstawicielka Regionalnego Centrum Wolontariatu z wykładem „Wolontariat= praca za darmo, doświadczenie”.

Poprzedni artykułJubileusz
Następny artykułSzkoła do hymnu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.