Strona główna Wydarzenia COGITO w GWSH w Katowicach

COGITO w GWSH w Katowicach

428
0

W poniedziałek 18 listopada uczniowie klasy 2TRT oraz 3TRZ w ramach obchodów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości uczestniczyli w 3 wykładach w GWSH w Katowicach. Młodzież miała okazję dowiedzieć się, jak obecnie wygląda rynek pracy w województwie śląskim, które zawody są zawodami przyszłości i jakie kompetencje najbardziej cenią pracodawcy.

Ponadto pracownik Biura Karier GWSH przedstawiła scenariusze zmian w najbliższych latach-nowe formy zatrudnienia. Wśród zaproszonych gości była również przedstawicielka Regionalnego Centrum Wolontariatu z wykładem „Wolontariat= praca za darmo, doświadczenie”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.