Strona główna Sukcesy Młodym wolontariuszem roku 2019 uczennica z Cogito – Wiktoria Kuczmik

Młodym wolontariuszem roku 2019 uczennica z Cogito – Wiktoria Kuczmik

1000

5 grudnia w Parku Tradycji w Michałkowicach odbyła się Gala Barw Wolontariatu w Siemianowicach Śląskich. Nasza uczennica otrzymała tytuł MŁODEGO WOLONTARIUSZA ROKU 2019.Wiktoria działa jako wolontariuszka w wielu instytucjach miedzy innymi;

  • Jest wolontariuszem Klubu Cogito współorganizując” Śniadanie i wigilię dla samotnych „z Fundacją Wolne Miejsce, organizując zbiórki dla ubogich i potrzebujących
  • Jest wolontariuszem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
  • Jest koordynatorem wolontariuszy w Fundacji Gwóźdź

Jej postawa –okazywanie zainteresowania ludziom w potrzebie, poświecenia im czasu, rozmowa bez uprzedzeń często znaczą więcej dla jej podopiecznych niż pomoc materialna. Wiktoria ideę pomagania wpisuje w sens swojego życia.

DZIĘKUJEMY!!!