Strona główna Komunikaty Zdalne nauczanie

Zdalne nauczanie

909

Drodzy Rodzice i Uczniowie.

W tej trudnej organizacyjnie sytuacji w szkołach pojawiło się wiele różnych rozwiązań zdalnego nauczania. Również i my zastosowaliśmy wiele ścieżek przekazywania wiedzy. Stawiając jak zawsze na dobrą organizację i zdrowy rozsądek postanowiliśmy wdrożyć przećwiczone już na kilku grupach narzędzie, który ujednolici obecny system kształcenia.

Od dnia 30 marca wprowadziliśmy spersonalizowaną wyłącznie dla naszej szkoły usługę Google Suite co oznacza, że wszystkie lekcje będą odbywały się za pośrednictwem tego narzędzia. Wszyscy nauczyciele oraz uczniowie otrzymają w bieżącym tygodniu swoje konta. Jednocześnie informuję, że wszelkie zajęcia w których młodzież otrzymała zadania do wykonania wcześniej niż przed 30.03 muszą być rozliczone z nauczycielem prowadzącym.

Życzę udanego użytkowania

PDF ICOAneks nr 2 – zdalne nauczanie

PDF ICOZarządzenie nr 70 – zdalne nauczanie

 

DK