Strona główna Biblioteka Kiermasz podręczników (2020)

Kiermasz podręczników (2020)

215
0
W naszej szkole będzie organizowany kiermasz podręczników.
Informujemy , że podręczniki na kiermasz można przynosić od 26.06.2020 do 15.07.2020. Podręczniki do sprzedaży powinny być zapakowane w reklamówki i zawierać wykaz podręczników do sprzedaży, proponowaną cenę oraz imię nazwisko i klasę. Podręczniki należy umieścić w skrzynce, która będzie się znajdować obok schodów wejściowych. Podręczniki przejdą kwarantannę. Sprzedaż podręczników odbędzie się w połowie sierpnia. Zastrzegamy, że proponowane ceny mogą ulec zmianie.
Podręczniki przynosimy z zachowaniem rygorów sanitarnych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.