Strona główna Biblioteka Kiermasz podręczników (2020)

Kiermasz podręczników (2020)

309
0
W naszej szkole będzie organizowany kiermasz podręczników.
Informujemy , że podręczniki na kiermasz można przynosić od 26.06.2020 do 15.07.2020. Podręczniki do sprzedaży powinny być zapakowane w reklamówki i zawierać wykaz podręczników do sprzedaży, proponowaną cenę oraz imię nazwisko i klasę. Podręczniki należy umieścić w skrzynce, która będzie się znajdować obok schodów wejściowych. Podręczniki przejdą kwarantannę. Sprzedaż podręczników odbędzie się w połowie sierpnia. Zastrzegamy, że proponowane ceny mogą ulec zmianie.
Podręczniki przynosimy z zachowaniem rygorów sanitarnych.
Poprzedni artykułZakończenie roku szkolnego
Następny artykułŚląskie zawodowcy dla nauczycieli

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.