Strona główna Komunikaty Śląskie zawodowcy dla nauczycieli

Śląskie zawodowcy dla nauczycieli

Izba Rzemieślnicza Oraz MŚP w Katowicach uprzejmie informuję, że ogłoszony został pierwszy nabór wniosków szkoleniowych, które będzie można składać w okresie od 15.06.2020 do 31.07.2020 r.

W załączeniu przesłane informacje przez Lidera Projektu – Urząd Marszałkowski

Wsparcie dla kadry pedagogicznej ma charakter uzupełniający w stosunku do wsparcia oferowanego uczniom. W związku z powyższym, wsparciem w ramach projektu mogą zostać objęci jedynie przedstawiciele kadry pedagogicznej zatrudnieni w szkołach prowadzących kształcenie zawodowe, z których uczniowie przystąpili do projektu.

Zapraszamy wszystkich Państwa do skorzystania z oferty. Jeżeli Państwo nie zechcecie sami skorzystać z oferty prosimy o przekazanie jej,  nauczycielom zatrudnionym w Państwa szkołach.