Strona główna Wydarzenia Uczymy się zawodu w firmie TWOJE.STUDIO – FOTOGRAFIA I FILM

Uczymy się zawodu w firmie TWOJE.STUDIO – FOTOGRAFIA I FILM

887
0

We wrześniu 2020 r. uczennice klasy 3 technikum organizacji reklamy realizowały praktyki zawodowe w firmie TWOJE.STUDIO – FOTOGRAFIA I FILM, mieszczącym się w Michałkowicach przy ulicy Orzeszkowej. Właściciel firmy Pan Adam Grabolus posiada bogate doświadczenie w fotografii, filmie oraz grafice komputerowej, którym chętnie dzieli się z młodzieżą. Uczennice ZS COGITO – Wiktoria i Agata – miały więc możliwość zdobywania praktycznych umiejętności w profesjonalnym Studio Fotograficznym i Filmowym z GREEN-BOXEM. W trakcie trwania zajęć praktycznych miały za zadanie przygotować w nowo poznanym programie własny projekt magnesu na lodówkę oraz stworzyć oryginalną okładkę do magazynu modowego. Uczennice zapoznały się ze szczegółami prowadzenia własnej działalności, nauczyły się, jak prawidłowo przygotować oświetlenie studia fotograficznego do sesji zdjęciowych i filmowych oraz zrobiły sesję fotograficzną pod okiem profesjonalnego fotografa. Doceniając ogromne korzyści płynące ze współpracy z firmą TWOJE. STUDIO – FOTOGRAFIA I FILM zakresie szkolenia praktycznego, z przyjemnością będziemy tę współprace kontynuować.