Strona główna Programy Europejskie II nabór do programu „Śląskie Zawodowcy”-  kursy 

II nabór do programu „Śląskie Zawodowcy”-  kursy 

601
0

Rozpoczęła się II  rekrutacja do Projektu „Śląskie. Zawodowcy”. Projekt jest realizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, Katowicką Specjalną Strefę ekonomiczną S.A., Izbę Rzemieślniczą oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach i Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach.

„Śląskie. Zawodowcy” to projekt realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej (Europejskiego Funduszu Społecznego).

Dzięki projektowi „Śląskie. Zawodowcy” uczniowie będą mogli skorzystać z wartościowych staży, praktyk i szkoleń zawodowych. Celem projektu jest lepsze dostosowanie oferty edukacyjnej szkół o profilu zawodowym w województwie śląskim do kluczowych potrzeb gospodarki oraz dążenie do tego, aby wchodząc na rynek pracy, przyszli pracownicy byli przygotowani praktycznie i posiadali potrzebne kompetencje oraz kwalifikacje.

Projekt skierowany jest do uczniów klas I – III branżowej szkoły I stopnia oraz klas I – IV technikum.

We współpracy z Izbą Rzemieślniczą oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach realizacją projektu w szkole zajmują się Szkolny Specjalista ds. jakości kursów i szkoleń Renata Olszak-Flak.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w rekrutacji na kursy, która odbywa się w terminie od 19.01 – 29.01.2021  r. Formularze rekrutacyjne należy pobrać u Szkolnego Specjalisty ds.  jakości kursów