Strona główna Sukcesy Mamy AKREDYTACJĘ!!!

Mamy AKREDYTACJĘ!!!

425
0

Czy to przypadek czy wiedza, umiejętności i bagaż doświadczeń?  Zdecydowanie to drugie! Zespół Szkół COGITO właśnie uzyskał akredytację na lata 2020 – 2027 i jako jedna z niewielu szkół w Polsce w sektorze Kształcenia i szkolenia zawodowego będziemy mogli dla Was realizować staże zagraniczne przy gwarancji akceptacji wniosku. Szkoły posiadające Akredytację będą regularnie otrzymywały środki finansowe na działania związane z wyjazdami zagranicznymi (mobilnościami) bez konieczności corocznego udziału w konkursach wniosków.

 

Od jutra wszystko się zmienia! COGITO wkracza do elitarnej grupy szkół, które będą otrzymywały środki na realizację praktyk zawodowych za granicą bez konieczności rywalizowania z innymi szkołami. Swoim doświadczeniem, wiedzą i zaangażowaniem osiągnęliśmy SUKCES!

 

To rewelacyjna WIADOMOŚĆ i ogromne OSIĄGNIĘCIE zarówno dla naszych obecnych uczniów, jak również dla tych, którzy od września 2021 roku planują rozpocząć naukę w naszej szkole.

Staże zagraniczne są w zasięgu Waszej ręki do 2027 roku! Wystarczy zakręcić globusem, wybrać wymarzony kierunek, znaleźć partnera i …. jedziemy na miesięczny staż zawodowy!

 

Uzyskanie AKREDYTACJI wyróżnia COGITO na tle innych szkół naszego miasta. Możemy Wam śmiało to ogłosić! Dajemy Wam GWARANCJĘ kształcenia zawodowego na naprawdę wysokim poziomie!

 

To jak ósmoklasiści? Od września z nami?!