Strona główna Sukcesy Profesjonalni bariści w Cogito

Profesjonalni bariści w Cogito

747

Pierwsza grupa uczniów  ukończyła  bezpłatny  kurs barista + latte art.  Uczniowie podczas 32- godzinnego kursu poznali tajniki parzenia kawy oraz i  doskonalili sztukę „malowania  kawy”.  Kurs w całości finansowany był  z Projektu „Śląskie. Zawodowcy”.  Uczniowie podczas kursu nabyli nowe kompetencje i kwalifikacje zawodowe  oraz zwiększyli swoje szanse  na rynku pracy. 

„Śląskie. Zawodowcy” to projekt realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej (Europejskiego Funduszu Społecznego).

Projekt jest realizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, Katowicką Specjalną Strefę Ekonomiczną S.A., Izbę Rzemieślniczą oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach i Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach.

Już niedługo druga grupa uczniów weźmie udział w bezpłatnym   kursie barman-barista.