Strona główna Sukcesy „Zwolnieni z Teorii” w COGITO

„Zwolnieni z Teorii” w COGITO

416
0

Uczniowie ZS „Cogito” nie tylko kształcą się w wybranych przez siebie zawodach, starają się także zdobywać nowe umiejętności i chętnie podejmują kolejne wyzwania.

Uczennica klasy drugiej Natalia Miszczyszyn, reprezentowała naszą szkołę w olimpiadzie „Zwolnieni z Teorii” i zakwalifikowała się do kolejnego, ostatniego już etapu.

Natalia pracuje w zespole czteroosobowym i jest odpowiedzialna za organizację social mediów ponieważ kształci się w zawodzie technika reklamy, dzięki czemu posiada wiedzę i umiejętności w tym zakresie.

Uczennica wraz z przyjaciółmi (Julią Piorun, mentorką olimpiady oraz Rafałem Staszem i Oliwierem Bulą) realizuje projekt „ Pogadajmy o depresji”, który realizowany jest w formie reklamy społecznej. Obecnie wielu młodych ludzi zmaga się z chorobami psychicznymi, w tym z depresją, która jest coraz bardziej powszechna wśród dzieci i młodzieży. Osoby dotknięte tym problemem często nie zdają sobie sprawy ze swojej choroby i nie podejmują leczenia. Dlatego tak ważne jest działanie młodych ludzi na rzecz osób potrzebujących wsparcia i uświadomienia społeczeństwu narastającego problemu.

Olimpiada Zwolnieni z Teorii jest pierwszą praktyczną olimpiadą w Polsce, dzięki której uczestnicy mają szansę rozwijać takie kompetencje jak kreatywność, zarządzanie czy rozwiązywanie problemów, zdobywają także certyfikaty Project Management Principles, Marketing Management Principles, Project Management Fundamentals, How to Start a Startup 1.

Zdobyte kompetencje oraz uzyskane certyfikaty pomogą młodzieży znaleźć swoje miejsce na rynku pracy, będą pomocne także podczas rekrutacji na studia.

Gratulujemy Natalii sukcesu i życzymy kolejnych, trzymamy także kciuki za powodzenie w ostatnim etapie olimpiady.

Poprzedni artykułZdalne nauczanie przedłużone
Następny artykułKomunikat

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.