Strona główna Sukcesy „Zwolnieni z Teorii” w COGITO

„Zwolnieni z Teorii” w COGITO

Uczniowie ZS „Cogito” nie tylko kształcą się w wybranych przez siebie zawodach, starają się także zdobywać nowe umiejętności i chętnie podejmują kolejne wyzwania.

Uczennica klasy drugiej Natalia Miszczyszyn, reprezentowała naszą szkołę w olimpiadzie „Zwolnieni z Teorii” i zakwalifikowała się do kolejnego, ostatniego już etapu.

Natalia pracuje w zespole czteroosobowym i jest odpowiedzialna za organizację social mediów ponieważ kształci się w zawodzie technika reklamy, dzięki czemu posiada wiedzę i umiejętności w tym zakresie.

Uczennica wraz z przyjaciółmi (Julią Piorun, mentorką olimpiady oraz Rafałem Staszem i Oliwierem Bulą) realizuje projekt „ Pogadajmy o depresji”, który realizowany jest w formie reklamy społecznej. Obecnie wielu młodych ludzi zmaga się z chorobami psychicznymi, w tym z depresją, która jest coraz bardziej powszechna wśród dzieci i młodzieży. Osoby dotknięte tym problemem często nie zdają sobie sprawy ze swojej choroby i nie podejmują leczenia. Dlatego tak ważne jest działanie młodych ludzi na rzecz osób potrzebujących wsparcia i uświadomienia społeczeństwu narastającego problemu.

Olimpiada Zwolnieni z Teorii jest pierwszą praktyczną olimpiadą w Polsce, dzięki której uczestnicy mają szansę rozwijać takie kompetencje jak kreatywność, zarządzanie czy rozwiązywanie problemów, zdobywają także certyfikaty Project Management Principles, Marketing Management Principles, Project Management Fundamentals, How to Start a Startup 1.

Zdobyte kompetencje oraz uzyskane certyfikaty pomogą młodzieży znaleźć swoje miejsce na rynku pracy, będą pomocne także podczas rekrutacji na studia.

Gratulujemy Natalii sukcesu i życzymy kolejnych, trzymamy także kciuki za powodzenie w ostatnim etapie olimpiady.

Poprzedni artykułZdalne nauczanie przedłużone
Następny artykułKomunikat