Strona główna Wydarzenia Zwolnieni z teorii w COGITO

Zwolnieni z teorii w COGITO

314
0

W środę 22 września Zespół Szkół COGITO gościł Panią Paulę Bruszewską – Prezes Zarządu Fundacji Zwolnieni z Teorii, która w bardzo ciekawy sposób przybliżyła temat OLIMPIADY PROJEKTÓW SPOŁECZNYCH. Zwolnieni z Teorii to OLIMPIADA pod patronatem honorowym Ministerstwa Rozwoju i Technologii.  W ramach OLIMPIADY uczniowie realizują własne projekty społeczne, korzystając ze wsparcia mentorów, którzy zdobyli już doświadczenie w tym zakresie.  Autorzy najlepszych projektów co roku odbierają nagrody z rąk przedstawicieli  władz państwowych – premiera i ministrów. Pani Bruszewska podkreśliła, że dzięki włączeniu się w tę akcję uczniowie zdobędą praktykę w prowadzeniu projektów, a także otrzymają międzynarodowe certyfikaty, które podniosą ich pozycję na rynku pracy. 

Po ciekawym wykładzie uczniowie otrzymali broszury i plakaty informujące, jak krok po kroku zaangażować się w projekt. . Wykład wzbudził duże zainteresowanie i zainspirowani nim uczniowie COGITO już zastanawiają się nad tematami, które chcieliby realizować.  Czekamy na ich pomysły.

 

Poprzedni artykułPlan lekcji
Następny artykułOgłoszenie Hotelu Monopol

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.