Strona główna Wydarzenia Camp Human Smart City

Camp Human Smart City

58
0
Uczennice klasy 3TTHG wzięły udział w warsztatach Human Smart City. Dwie Wiktorie i Maja uczestniczyły w camp’ie „Między pomysłem, przestrzenią, a realizacją – czyli Zbuduj Swoje Miasto”. W pierwszym etapie trzeba było wybrać teren, który chcieliśmy zagospodarować lub unowocześnić. Po burzliwej dyskusji dziewczyny zdecydowały się uwagę skoncentrować na Parku Pszczelnik.
Pomysłów było wiele…i zaczęła się budowa z klocków lego. Po kilku godzinach pracy należało zaprezentować jej efekty. Ponieważ prezentacji podjęła się Maja, to wyróżnienie mieliśmy w kieszeni!
Warsztaty kierowane były do kreatywnej młodzieży naszego miasta, a efekty ich pracy zaskoczyły ekspertów i organizatorów. Były one doskonałą okazją, aby podzielić się swoimi pomysłami co do przyszłości naszego miasta.
Poprzedni artykułMaja Płaszczyk laureatem w kategorii wolontariat indywidulany
Następny artykułWarsztaty Human Smart City po raz drugi

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.