Strona główna Wydarzenia Camp Human Smart City

Camp Human Smart City

449
0
Uczennice klasy 3TTHG wzięły udział w warsztatach Human Smart City. Dwie Wiktorie i Maja uczestniczyły w camp’ie „Między pomysłem, przestrzenią, a realizacją – czyli Zbuduj Swoje Miasto”. W pierwszym etapie trzeba było wybrać teren, który chcieliśmy zagospodarować lub unowocześnić. Po burzliwej dyskusji dziewczyny zdecydowały się uwagę skoncentrować na Parku Pszczelnik.
Pomysłów było wiele…i zaczęła się budowa z klocków lego. Po kilku godzinach pracy należało zaprezentować jej efekty. Ponieważ prezentacji podjęła się Maja, to wyróżnienie mieliśmy w kieszeni!
Warsztaty kierowane były do kreatywnej młodzieży naszego miasta, a efekty ich pracy zaskoczyły ekspertów i organizatorów. Były one doskonałą okazją, aby podzielić się swoimi pomysłami co do przyszłości naszego miasta.