Strona główna Sukcesy Maja Płaszczyk laureatem w kategorii wolontariat indywidulany

Maja Płaszczyk laureatem w kategorii wolontariat indywidulany

386
Maja Płaszczyk

 

Maja Płaszczyk  uczennica  ZS COGITO brała udział w V edycji Konkursu” „Siemianowickie Barwy Wolontariatu”, podczas którego wyłaniani są najbardziej zaangażowani w pomoc drugiemu człowiekowi wolontariusze.

Nasza Maja została laureatem w kategorii „wolontariat indywidualny” Gratulacje!!!!

Praca wolontariusza to najwspanialsza forma pomocy i korzyści, których nie da się przeliczyć na profity finansowe: zadowolenie  i  wdzięczność osoby potrzebującej.

Taką ideę prezentuje wolontariuszka z Klubu Cogito: Maja Płaszczyk. Maja jest wolontariuszem od 2018 roku. Od samego początku  mocno poświęciła się bezinteresownym działaniom na rzecz innych. To kolejna wolontariuszka z klubu Cogito, która otrzymała takie wyróżnienie. Brawo za wrażliwość, empatię i bezinteresowną pomoc.