Strona główna Sukcesy Maja Płaszczyk laureatem w kategorii wolontariat indywidulany

Maja Płaszczyk laureatem w kategorii wolontariat indywidulany

64
0

 

Maja Płaszczyk  uczennica  ZS COGITO brała udział w V edycji Konkursu” „Siemianowickie Barwy Wolontariatu”, podczas którego wyłaniani są najbardziej zaangażowani w pomoc drugiemu człowiekowi wolontariusze.

Nasza Maja została laureatem w kategorii „wolontariat indywidualny” Gratulacje!!!!

Praca wolontariusza to najwspanialsza forma pomocy i korzyści, których nie da się przeliczyć na profity finansowe: zadowolenie  i  wdzięczność osoby potrzebującej.

Taką ideę prezentuje wolontariuszka z Klubu Cogito: Maja Płaszczyk. Maja jest wolontariuszem od 2018 roku. Od samego początku  mocno poświęciła się bezinteresownym działaniom na rzecz innych. To kolejna wolontariuszka z klubu Cogito, która otrzymała takie wyróżnienie. Brawo za wrażliwość, empatię i bezinteresowną pomoc.

 

Poprzedni artykułZdalne nauczanie (aktualizacja)
Następny artykułCamp Human Smart City

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.