Strona główna Komunikaty Niespodzianka w COGITO! Uczniowie nie przybyli na zakończenie roku szkolnego!

Niespodzianka w COGITO! Uczniowie nie przybyli na zakończenie roku szkolnego!

362
0

Taka sytuacja miała miejsce w piątek 24 czerwca gdy dyrektor szkoły pani Danuta Kopyczok o godzinie 9:50 zeszła do sali gimnastycznej, w której miała się odbyć uroczystość wręczenia świadectw.  Niestety jej oczom ukazała się pusta sala. 

Tak naprawdę wszyscy czekali na panią dyrektor w Siemianowickim Centrum Kultury z  uroczystą galą z okazji zakończenia roku szkolnego 2021/2022 oraz podziękowaniami za jej  20-letni okres sprawowania funkcji dyrektora Zespołu Szkół Cogito. 

Do ostatniej chwili nikt nie uchylił rąbka tajemnicy, a tym samym uroczystość była dla pani dyrektor Danuty Kopyczok ogromną niespodzianką podszytą emocjami. Pełna nieświadomości musiała przejechać z budynku szkoły do Siemianowickiego Centrum Kultury gdzie czekały na nią gromkie brawa ze strony zaproszonych gości, nauczycieli i młodzieży.  

Swoją obecnością na uroczystości zaszczycił nas Prezydent miasta Siemianowice Śląskie Pan Rafał Piech, Naczelnik Wydziału Edukacji Pani Anna Sobieraj, Prezes ogniska ZNP Pani Alicja Stysz-Adamska oraz Dyrektor Siemianowickiego Centrum Kultury Pan Marek Banasik, a także przedstawiciele Rady Rodziców. Wirtualnie poprzez specjalnie dedykowany film z życzeniami był obecny również Prezes Klubu Herbertowskich Szkół Pan Wojciech Kalicki.

Podczas gali pani dyrektor odebrała wiele podziękowań, życzeń i kwiatów. Nie obyło się też bez prezentacji historycznych zdjęć z okresu jej pracy zawodowej. Wszyscy byli pełni emocji, a na twarzy pani dyrektor nie raz pojawiły się łzy wzruszenia. 

Jeszcze raz dziękujemy pani Danucie Kopyczok dyrektorowi Zespołu Szkół Cogito za wkład w rozwój naszej szkoły i życzymy jej dalszych sukcesów.