Strona główna Wydarzenia Zaproszenie do udziału w szkoleniu ECDL ADVANCED

Zaproszenie do udziału w szkoleniu ECDL ADVANCED

179
0
Chcesz zdobyć certyfikat ECDL ADVANCED? Całkowicie za DARMO? Zapisz się na certyfikowany kurs, który odbędzie się w terminach do wyboru:
  • Grupa 2 – termin 3-24 sierpnia – miejsce: ZSTiO Meritum
  • Grupa 3 – termin 1-12 sierpnia oraz 22-26 sierpnia – miejsce: ZSTiO Meritum

Certyfikat ECDL ADVANCED zaświadcza, że jego posiadacz uzyskał zaawansowane kwalifikacje komputerowe, umożliwiające posługiwanie się komputerem w dzisiejszym świecie.

Zgodnie z Załącznikiem nr 8 do „Wytycznych w zakresie monitorowania postępu rzeczowego realizacji programów operacyjnych na lata 2014-2020” z 17 maja 2017 pt„Podstawowe informacje dotyczące uzyskiwania kwalifikacji w ramach projektów współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego”, autorstwa Ministerstwa Rozwoju, certyfikat ECDL jest kwalifikacją a Polskie Towarzystwo Informatyczne – instytucją certyfikującą dla tej kwalifikacji.

W skrócie ECDL ADVANCED to układ 4 egzaminów praktycznych na poziomie zaawansowanym: przetwarzanie tekstów, arkusze kalkulacyjne, użytkowanie baz danych oraz grafika menedżerska i prezentacyjna.

Karta zgłoszeniowa do pobrania tutaj.

Zapisz się w Wydziale Rozwoju Miasta – tel. 32 760 54 22, 32 760 54 21, 32 760 54 70 lub napisz nam zgłoszenie na programy@um.siemianowice.pl

Poprzedni artykułEgzaminy poprawkowe
Następny artykułUroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.