Strona główna Wydarzenia Multisensoryczne spotkanie z Van Gogh’iem

Multisensoryczne spotkanie z Van Gogh’iem

123
0

19 września młodzież ZS Cogito obejrzała niezwykłą, multisensoryczną wystawę dzieł Vincenta van Gogha w Galerii Szyb Wilson w Katowicach.
Dzieła słynnego artysty zostały zaprezentowane dzięki nowoczesnej technologii, która przeniosła nas w niesamowity świat wyobraźni wielkiego malarza. W specjalnie zaaranżowanej, dużej przestrzeni i przy odpowiednio dobranej muzyce mogliśmy nie tylko zobaczyć setki obrazów słynnego artysty i przenieść się do miejsc, gdzie powstawały jego najwybitniejsze dzieła, ale również posłuchać fragmentów listów, które pisał Vincent do ukochanego brata Theo. Połączenie tekstu, muzyki i kolorowych obrazów wyświetlanych na ścianach i kolumnach zrobiło na nas ogromne wrażenie i pozwoliło poznać wewnętrzny,
niezwykły świat Van Gogha. Była to dla nas niezapomniane spotkanie z wyjątkowym artystą.

Poprzedni artykułSpotkania z rodzicami – 08.09.2022 r.
Następny artykułNarodowe Czytanie w Cogito

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.