Strona główna Wydarzenia #Heaven Wins

#Heaven Wins

242
0

Ostatnie dni października poświęcone zostały w naszej szkole przygotowaniom do finału akcji Heaven Wins. Uczniowie przez cały tydzień przygotowywali karteczki z dobrymi uczynkami. Zaangażowanie młodzieży było bardzo duże, a klasy prześcigały się w pomysłach na kształty i kolory „karteczek”. Jednocześnie powstawał plakat, który jest wspólnym dziełem uczniów i nauczycieli Cogito. Był to czas poświęcony również na wiele rozmów na temat robienia dobra, pomagania, wspierania i bezinteresownej troski o drugiego człowieka. W ramach akcji Heaven Wins nasza szkoła postawiła również na dobre uczynki w praktyce. W czwartek, 27 października wolontariusze z Cogito udali się na siemianowickie cmentarze i pomagali sprzątaniu grobów i przygotowaniu nekropolii przed Świętem Zmarłych.