Strona główna Wydarzenia Światowy Dzień Zwierząt 2022

Światowy Dzień Zwierząt 2022

188
0

W Cogito jak zawsze wystarczy pomysł, chwila, jedno hasło, aby zorganizować wiele pomocnych rąk dla potrzebujących. Tym razem wielka Cogitowska rodzina pomagała maluczkim.  Nasze porzucone , zaniedbane przez innych, koty i psy otrzymały od nas pakiet pomocowy. To właśnie dziś  pani Joanna Kleczka i Sabina Królikowska JAK CO ROKU przy udziale współpracującej młodzieży zebrały na rzecz zwierząt koce, maty, karmę i inne artykuły, które pomogą przetrwać im ciężki zimowy czas w schronisku. Zorganizowano również charytatywną zbiórkę dla tych, którzy chcieli wesprzeć nas drobniakami, otrzymując za to wspaniałe pachnące drożdżówki, które przygotowała klasa 2 TZ.

Serdecznie dziękujemy WSZYSTKIM, którzy włączyli się w jakkolwiek w naszą akcję. Za rok zapraszamy Was znowu. Pamiętajcie, że zwierzęta same sobie nie pomogą i mogą, jak każdy potrzebujący, liczyć tylko na pomocną dłoń.

A jeśli dziś ktoś zapomniał o kotach i psach to niech się nie martwi. Zbiórka trwa do końca tygodnia!