Strona główna Konkursy Cogito w czołóce konkursu „Firma na start”

Cogito w czołóce konkursu „Firma na start”

129
0

13 marca odbył się finał konkursu „Firma na start”, w którym młodzież z Siemianowic Śląskich prezentowała swoje pomysły na biznes.
Kreatywność, wszechstronność zainteresowań, poziom wiedzy uczniów zaskoczyła jury.
Przedstawiciele komisji nie szczędzili wnikliwych pytań z zakresu działalności gospodarczej. W tegorocznej edycji zmagań uczniowie Cogito zaprezentowali wszechstronną znajomość tematu, profesjonalnie przedstawili prezentację swoich firm.
Pasja, umiejętności ,wiedza i profesjonalizm pozwoliła zająć naszym uczniom 2 miejsca na podium.
II miejsce Łukaszowi Kościukowi za studio fotograficzne „UŚMIECHNIJ SIĘ!”, za które otrzymał w nagrodę rower górski, III miejsce Sandra Kmietowicz z firmą marketingową   „HOSTESS FASHION” i otrzymała smartwatch Apple.
Mistrzowsko zaznajomił również obecnych Szymon Kempa ze swoim projektem biura podróży i informacji turystycznej „Rajza”.
Zajęcie czołowych miejsc w konkursie jest niewątpliwie wielkim wyróżnieniem jednak należy zaznaczyć, że przygotowując młodzież do pracy w zawodach w Cogito każdy uczeń otrzymuje pakiet wiedzy i umiejętności zarządzania biznesowego.

Serdecznie gratulujemy laureatom konkursu!
Izabela Duras

Poprzedni artykułNasi uczniowie na regionalnym etapie Olimpiady Umiejętności Hotelarskich
Następny artykułXI Świąteczne spotkanie w Cogito