Strona główna Sukcesy Stypendia Prezesa Rady Ministrów

Stypendia Prezesa Rady Ministrów

181
0

Ponoć uczymy się sami dla siebie, ale jeśli nasza praca, zaangażowanie i poświęcony czas są nagradzane czymś więcej niż tylko wysokimi ocenami i wiedzą można tylko pozazdrościć. Jest komu i czego. Dwie nasze uczennice: Marta Koszowska z klasy 4 technik reklamy oraz Milena Krawieczek z klasy 2 technikum reklamy uzyskały najwyższe średnie w szkole i dzięki temu zostały laureatkami Stypendium Prezesa Rady Ministrów. To znaczące wyróżnienie otrzymują najlepsi z najlepszych. Gala rozdania Świadectw Stypendystom odbyła się na początku tego tygodnia w Chorzowie. Gratulujemy Marcie i Milenie, jesteśmy z Was dumni i ogromnie Was podziwiamy.

Poprzedni artykułSpotkanie z „Dziadami” Adama Mickiewicza
Następny artykułCogito w Centrum Edukacji Lotniczej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.