Strona główna Wydarzenia XI Świąteczne spotkanie w Cogito

XI Świąteczne spotkanie w Cogito

81
0

Kontynuując tradycję świątecznych Spotkań z Cogito po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią Covid gościliśmy w naszych progach podopiecznych ze Świetlic Wsparcia Dziennego dla dzieci w Siemianowicach Śląskich.
W godzinach popołudniowych nauczyciele Bożena Trziszka oraz Helena Kruszecka wraz z młodzieżą z klasy trzeciej o profilu technik hotelarstwa i klasy 2 technik żywienia oraz klasy 2 o profilu cukiernik zaproponowali dzieciom przygodę z pieczeniem pierników i ozdabianiem pomarańczy.
Uczestnicy spotkania samodzielnie wypiekali oraz ozdabiali pierniki i pomarańcze. Wykonane pierniki i pomarańcze były bardzo oryginalnei pomysłowo udekorowane.
Nad całością wykonywanych przez dzieci zadań czuwali nasi uczniowie Martyna Jesionek, Aleksandra Wołczyk, Oliwia Matuła , Julia Korpok oraz Anna Eichhorst.
Nasi uczniowie kolejny raz pokazali,że można na nich liczyć. Mamy nadzieję na kolejne spotkanie przed świętami Wielkiej Nocy.

Helena Kruszecka
Bożena Trziszka

Poprzedni artykułCogito w czołóce konkursu „Firma na start”
Następny artykułSukces naszych uczniów w konkursie fotograficznym – „Świat w kolorach”