Strona główna Konkursy X Jubileuszowy Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Hotelarskiej

X Jubileuszowy Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Hotelarskiej

84
0

 

W dniu 27.03.2023 odbył się po raz 10 Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Hotelarskiej, którego organizatorem jest Zespół Szkół Gastronomiczno- Hotelarskich w Bytomiu. Jak co roku udział w konkursie wzięły zespoły ze szkół hotelarskich z naszego województwa. Naszą szkołę reprezentowały Natalia Balcerzak i Wiktoria Szlachta z klasy 4THTG. Podczas konkursu uczniowie musieli dokonać autoprezentacji, wykazać się wiedzą z zakresu przygotowywania śniadań. Jury pod przewodnictwem pani Anny Chwałko – dyrektor regionalnej IGHP na Śląsku, a zarazem dyrektor generalnej Best Western Hotelu Mariackiego oraz Browaru Mariackiego w Katowicach, oceniało umiejętności praktyczne związane z przygotowaniem łóżka w jednostce mieszkalnej oraz obsługą gościa zagranicznego przy ladzie recepcyjnej (procedury check- in i check-out).

Cieszymy się bardzo z faktu, że w scenkach związanych z autoprezentacją oraz obsługą  gościa przy recepcji w języku angielskim, Natalia i   Wiktoria uzyskały najwięcej punktów.

Gratulujemy i nadal trzymamy kciuki za Wiktorię, która od wczoraj bierze udział w centralnym etapie Olimpiady Umiejętności Hotelarskich obywającym się  w Warszawie.

Poprzedni artykułDzień Teatru w Cogito
Następny artykułSukces Cogito !!! Nasza uczennica w finale Olimpiady Umiejętności Hotelarskich

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.