Strona główna Bez kategorii Akcja Żonkile

Akcja Żonkile

97
0

„Łączy nas pamięć” to hasło przewodnie Akcji Żonkile organizowanej corocznie, przez Muzeum Historii Żydów Polskich Polin, 19 kwietnia. W 80-tą rocznicę wybuchu Powstania w Getcie Warszawskim, właśnie 19 kwietnia zapraszamy Was na kolejną multimedialną lekcję. Podczas spotkania ponownie połączymy cenną widzę historyczną z nowoczesną techniką i doskonałą narracją mgr Barbary Patyk-Płuciennik i mgr Bożeny Rosickiej.

Poprzedni artykułNasi Wspaniali Wolontariusze czyli kolejne wielkie gotowanie dla samotnych
Następny artykułInformacja dla absolwentów i osób skierowanych przez OKE na egzaminy ustne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.