Strona główna Programy Europejskie Cogito w Atenach

Cogito w Atenach

98
0

No i stało się! Cogito w tym roku w Atenach! Grecja przywitały nas piękną, słoneczną pogodą z którą tak tęskniliśmy po zimowych szarych dniach. Najważniejsze jednak było przed nami! Nasze miejsca praktyk czekały już na nas więc pełni optymizmu ruszyliśmy podnosić swoje kwalifikacje i  doświadczenie zawodowe oraz rozwijać kompetencje interpersonalne i językowe.

W pierwszych dniach nasi praktykanci zmierzyli się z wieloma zadaniami. Grupa technika żywienia i usług gastronomicznych przygotowywała potrawy i napoje greckie, obsługiwała gości restauracji i pracowała na stanowisku barmańskim. Uczniowie z kierunku technika reklamy poszerzali swoją wiedzę i umiejętności w zakresie ofert sprzedażowych, usług reklamowych oraz projektowali logotypy wybranych produktów.

W czasie wolnym od zadań zawodowych stażyści poznawali bogatą architekturę zagłębiając sie w historię jej największego rozwoju, poznając pozostałości budowli które zachwycają doskonałością proporcji. Obcując z nową dla siebie kulturą młodzież przyswajała również kulturę, i zwyczaje greckie życia codziennego zestawiając je z wielokulturowością zjeżdżających do tego kraju turystów.

Bogatsi o nową wiedzę, pełni wrażeń zakończyli pierwszy tydzień praktyk i czekają na kolejne wyzwania.

 

Erasmus Plus to nie tylko praktyki ale też wspaniała przygoda.

Poprzedni artykułInformacja dla absolwentów i osób skierowanych przez OKE na egzaminy ustne
Następny artykułStraż Pożarna zaprasza

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.