Strona główna Sukcesy Mamy Mistrza!

Mamy Mistrza!

151
0

Uczniowie klasy turystycznej: Sandra Kmietowicz i Szymon Kempa, pod kierunkiem Pana mgr Adama Łukasika,  wzięli udział w II Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Turystyce. Do rywalizacji przystąpiło 22 uczniów ze szkół kształcących w zawodzie technik organizacji turystyki. Konkurs składał się z czterech konkurencji, podczas których zawodnicy musieli wykazać się sporą wiedzą  z zakresu turystyki i zasadami jej organizacji,  znajomością atrakcji turystycznych oraz ich prezentacji. Po zaciętej rywalizacji, Szymon Kempa zajął  I miejsce!!! Gratulujemy wygranej i życzymy dalszych sukcesów.

Dzięki wygranej Szymona, nasza szkoła otrzymała voucher na niesamowitą wizytę gościa specjalnego, szczegóły niebawem.
Poprzedni artykułSukces Cogito !!! Nasza uczennica w finale Olimpiady Umiejętności Hotelarskich
Następny artykułNasi Wspaniali Wolontariusze czyli kolejne wielkie gotowanie dla samotnych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.