Strona główna Bez kategorii Pomoc uczniom niepełnosprawnym

Pomoc uczniom niepełnosprawnym

59
0

Informujemy, że istnieje możliwość skorzystania z dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i ćwiczeniowych dla uczniów niepełnosprawnych w latach 2023-2025. Szczegóły znajdą Państwo w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023r.

Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023-2025

Poprzedni artykułUroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023
Następny artykułKujawska Szkoła Wyższa we Włocławku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.