Strona główna Bez kategorii Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

278
0

Dziś uroczyście rozpoczęliśmy w Cogito rok szkolny 2023/2024. Pan Dyrektor przywitał wszystkich w nowym roku, przedstawił plany na nadchodzące miesiące i życzył wszystkim dobrego roku.  Poznaliśmy także nowych Uczniów i Nauczycieli. Dziś oficjalnie progi Cogito przekroczyli uczniowie aż sześciu klas pierwszych i aż siedmiu nowych nauczycieli. Mamy nadzieję, że wszyscy znajdą swoje miejsce w naszej szkole, a cała społeczność naszej szkoły kolejny raz udowodni, że hasło We Are Family to nie pusty slogan reklamowy.

Raz jeszcze życzymy Wam wszystkim dobrego roku, pełnego radości i obfitującego w sukcesy.

Poprzedni artykułOmdlenia
Następny artykułUonet+

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.