Strona główna Komunikaty Bezpieczne ferie 2024

Bezpieczne ferie 2024

337
0

Wyczekiwane przez wszystkich ferie zimowe to doskonały czas na zasłużony odpoczynek i relaks. Jednakże, aby ten czas był pełen radości i bezpieczeństwa, ważne jest, aby pamiętać o odpowiednich środkach ostrożności. Podczas zimowego wypoczynku należy zwrócić szczególną uwagę na warunki atmosferyczne, unikać niebezpiecznych aktywności, a także przestrzegać zasad bezpieczeństwa na śliskich powierzchniach. Radość ferii zimowych będzie pełniejsza, gdy połączona z troską o własne bezpieczeństwo oraz bezpieczeństwo innych. Pamiętajmy także, że zagrożenia wynikać mogą nie tylko z uprawiania sportów zimowych.  Zachęcamy do zapoznania się materiałami przygotowanymi przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Katowicach.