Strona główna Sukcesy Cogito liderem wśród techników w Polsce

Cogito liderem wśród techników w Polsce

182
0

Z radością ogłaszamy swoje najnowsze osiągnięcie: zdobycie 119. miejsca w renomowanym rankingu techników w Polsce. W tym prestiżowym rankingu, przeprowadzonym przez ceniony serwis edukacyjny, waszaedukacja.pl, wzięło udział imponujące 1457 szkół z całego kraju.

To wyjątkowe wyróżnienie potwierdza wysoką jakość kształcenia oferowanego przez Technikum Nr 1 w Zespole Szkół Cogito oraz zaangażowanie zarówno uczniów, jak i kadry pedagogicznej. Ranking ten bierze pod uwagę różnorodne kryteria, obejmujące wyniki egzaminów końcowych, osiągnięcia w konkursach, a także wskaźnik EWD czyli edukacyjną wartość dodaną, która odzwierciedla ile wiedzy i umiejętności uczeń zdobył podczas nauki w naszej szkole.

Sukces tej szkoły nie tylko podkreśla jej wysoką jakość nauki, ale  jest dowodem na ciężką pracę i determinację całej społeczności szkolnej.

Ranking przeprowadzony przez waszaedukacja.pl cieszy się dużym uznaniem wśród rodziców, uczniów oraz instytucji edukacyjnych ze względu na profesjonalizm i rzetelność analizy danych. Dla wielu osób jest to niezastąpione źródło informacji przy podejmowaniu decyzji dotyczących wyboru szkoły średniej.

Sukces Technikum Nr 1 w Zespole Szkół Cogito jest również dowodem na to, że inwestycje w rozwój programów nauczania oraz w nowoczesną infrastrukturę edukacyjną przynoszą realne efekty. Szkoła ta stanowi nie tylko miejsce nauki, ale także przestrzeń, w której uczniowie rozwijają swoje zainteresowania, pasje oraz umiejętności praktyczne.