Strona główna Sukcesy Jedyna śląska szkoła wyróżniona na Gali Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej...

Jedyna śląska szkoła wyróżniona na Gali Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości

106
0

Dla uczniów Zespołu Szkół Cogito w Katowicach 24 marca 2024 r. był dniem wyjątkowym. Mieli oni niepowtarzalną okazję uczestniczyć w obsłudze uroczystej gali Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w renomowanej sali koncertowej NOSPR. W roli kelnerów, ich zadaniem było zapewnić profesjonalną i elegancką obsługę gościom zgromadzonym na tej prestiżowej imprezie.

Dla większości z nich była to pierwsza taka okazja, dlatego też atmosfera wśród uczniów była niesamowicie podekscytowana, lecz również pełna skupienia. Kiedy goście zaczęli przybywać do lobby , uczniowie stanęli na wysokości zadania. Z elegancją i profesjonalizmem rozpoczęli serwowanie napojów oraz przekąsek. Ich uśmiechy i uprzejme podejście sprawiały, że atmosfera podczas gali była bardzo przyjemna i pełna wdzięku. Niektórzy z gości zwracali uwagę na to, jak świetnie radzą sobie młodzi ludzie, którzy dopiero uczą się rzemiosła kelnerskiego. Ich skrupulatność i staranność w wykonywaniu obowiązków były godne pochwały.

Już w trakcie Gali, uczniowie otrzymali gorące słowa uznania od organizatorów za ich doskonałą pracę, a ich wkład został nagrodzony gromkimi owacjami podczas prezentacji na scenie. Ogromnym zaszczytem było także otrzymane wyróżnienie i list gratulacyjny, które zostały złożone na ręce Pana Dyrektora Damiana Królikowskiego.

Nasi uczniowie są podbudowani , że mogli wziąć udział w tak prestiżowym wydarzeniu i przyczynić się do jego sukcesu. Dla wielu z nich był to inspirujący moment, który zmotywował ich do dalszego rozwoju w dziedzinie obsługi kelnerskiej. Jako nauczyciele i wychowawcy, jesteśmy dumni, że mamy tak wyjątkową młodzież.