Strona główna Konkursy Kolejny wielki sukces COGITO – Oliwia Sapich finalistką etapu centralnego II Olimpiady...

Kolejny wielki sukces COGITO – Oliwia Sapich finalistką etapu centralnego II Olimpiady Umiejętności Hotelarskich

391
0

W dniach 25-27 marca 2024 r. w Hotelu WILLA PORT*****
w Ostródzie odbył się etap centralny II Olimpiady Umiejętności Hotelarskich.
W drugiej edycji Olimpiady Umiejętności Hotelarskich wzięło udział ponad 3200 uczniów ze 173 szkół hotelarskich z całej Polski, a jedną z 36 uczestniczek etapu centralnego tego prestiżowego konkursu została Oliwia Sapich, uczennica V klasy
o profilu hotelarz z Zespołu Szkół Cogito w Siemianowicach Śląskich.
Oliwia osiągnęła wyjątkowy sukces, zdobywając tytuł finalisty centralnego etapu II Olimpiady Umiejętności Hotelarskich.
Jej wynik to dowód na to, że ciężka praca, determinacja i poświęcenie pozwalają osiągnąć wytyczone cele i zrealizować marzenia. To inspirujące osiągnięcie nie tylko dla Oliwii, ale dla wszystkich młodych ludzi dążących do doskonałości w swojej dziedzinie.
Gratulujemy Oliwii i życzymy dalszych sukcesów w przyszłości!

Z dumą pragniemy przypomnieć, że to nie pierwszy taki sukces uczniów naszej szkoły, która może się pochwalić siedmioma olimpijczykami (finalistami lub laureatami) olimpiad hotelarskich oraz jednym olimpijczykiem (finalistą) olimpiady turystycznej.