Strona główna Wydarzenia Praktyki COGITO w słonecznej Barcelonie

Praktyki COGITO w słonecznej Barcelonie

375
0

Za nami półmetek pobytu w Barcelonie ,czas mija nam szybko, nabieramy coraz większych doświadczeń i umiejętności zawodowych, każdy oczywiście w swoim zawodzie.
Potrafimy już przygotowywać tradycyjne potrawy hiszpańskie t.j paelle i owoce morza.
W zakresie reklamy przygotowujemy materiały promocyjne dla różnych firm, jedną z nich jest restauracja Direkte, która poszczycić się może gwiazdką Michelin. Pracujemy również w hotelach o najwyższych standardach np. w hotelu Hilton, w których goszczą turyści z całego świata, najmilej jednak wspominamy rodaków.
Coraz lepiej poruszamy się po Barcelonie, poznajemy zwyczaje, kulturę i język tego kraju.
Metro jest naszym podstawowym środkiem komunikacji i ułatwia nam przemieszczenie się po całej Barcelonie.
23 kwietnia wspólnie z Katalończykami obchodziliśmy dzień ich patrona Sant Jordi, który łączy w sobie romantyzm i kulturę katalońską. W tym dniu ulice i bulwary zapełniają się tłumami ludzi, którzy spieszą do stoisk z książkami i różami w poszukiwaniu prezentu dla swoich najbliższych. Miłą atrakcją spotkania były karteczki z tytułami ulubionych książek, zawieszane na ogromnej planszy. Ponadto podczas tego święta w miejscach takich jak Plaza Saut Jaume zobaczyć można pokazy Sardany tradycyjnego tańca katalońskiego, który próbowaliśmy zatańczyć.
Pozdrawiamy z pięknej Barcelony,
praktykanci z Cogito