Strona główna Konkurs na najlepsze zdjęcie

Konkurs na najlepsze zdjęcie

 

Realizatorzy projektu Comenius mgr I. Moś i mgr J. Boratyńska ogłaszają konkurs na zdjęcie z projektu „Transit@School”. Wybierz cztery najlepsze zdjęcia w trzech kategoriach: SIEMIANOWICE, REGION, LUDZIE, WYJAZD. Każdy głos oddany przez ucznia bierze udział w losowaniu nagrody!

Wybrane przez Was najlepsze zdjęcia będą prezentowane w Luksemburgu na wernisażu w ramach wystawy „FAMILY OF MEN” chronionej przez UNESCO, oraz na wystawie w unijnych instytucjach. Liczymy na Twój głos!

Aby uniknąć spamu oraz podawania nieprawdziwych danych osobowych nagroda będzie wylosowana na podstawie adresu komputera (IP) i godziny. Dlatego zapamiętaj godzinę i ewentualnie adres IP z którego oddano głos.

Poniżej prezentujemy zdjęcia konkursowe posegregowane według kategorii. Aby obejrzeć opis zdjęcia najedź myszką lub kliknij na interesujące Cię zdjęcie, kliknij drugi raz aby je powiększyć. Nie pomyl kategorii i kolejności zdjęć przy oddawaniu głosu!

 


 KATEGORIA: SIEMIANOWICE

Zdjęcie 1 (kategoria Siemianowice) Zdjęcie 2 (kategoria Siemianowice) Zdjęcie 3 (kategoria Siemianowice) Zdjęcie 4 (kategoria Siemianowice)

Zdjęcie 5 (kategoria Siemianowice) Zdjęcie 6 (kategoria Siemianowice) Zdjęcie 7 (kategoria Siemianowice)

[poll id=”6″]


KATEGORIA: LUDZIE

Zdjęcie 1 (kategoria ludzie) Zdjęcie 2 (kategoria ludzie) Zdjęcie 3 (kategoria ludzie) Zdjęcie 4 (kategoria ludzie)

Zdjęcie 5 (kategoria ludzie) Zdjęcie 6 (kategoria ludzie) Zdjęcie 7 (kategoria ludzie) Zdjęcie 8 (kategoria ludzie)

[poll id=”3″]


KATEGORIA: REGION

Zdjęcie 1 (kategoria region) Zdjęcie 2 (kategoria region) Zdjęcie 3 (kategoria region)

Zdjęcie 4 (kategoria region) Zdjęcie 5 (kategoria region) Zdjęcie 6 (kategoria region)

Zdjęcie 7 (kategoria region) Zdjęcie 8 (kategoria region) Zdjęcie 9 (kategoria region)

[poll id=”4″]


KATEGORIA: WYJAZD

Zdjęcie 1 (kategoria wyjazd) Zdjęcie 2 (kategoria wyjazd) Zdjęcie 3 (kategoria wyjazd) Zdjęcie 4 (kategoria wyjazd)

Zdjęcie 5 (kategoria wyjazd) Zdjęcie 6 (kategoria wyjazd) Zdjęcie 7 (kategoria wyjazd) Zdjęcie 8 (kategoria wyjazd)

Zdjęcie 9 (kategoria wyjazd) Zdjęcie 10 (kategoria wyjazd)

[poll id=”5″]