Strona główna Egzamin maturalny 2024

Egzamin maturalny 2024

Drodzy Maturzyści,

wszelkie informacje na temat egzaminu maturalnego znajdziecie na stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej . Przypominamy, że dla uczniów obecnych klas piątych obowiązuje formuła 2023.

Na tej samej stronie znajdziecie szczegółowe informatory dotyczące egzaminów z poszczególnych przedmiotów znajdziecie.

Na stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej znajdziecie także wszystkie komunikaty dotyczące harmonogramu matur. Przypominamy także, że terminy egzaminów ustnych ustala Dyrektor Szkoły, zgodnie z terminami określonymi przez CKE.

Przypominamy także, że  składanie deklaracji, wprowadzanie korekt, a także sprawdzanie wyników egzaminów jest możliwe przez ZIU (Zintegrowany Interfejs Użytkownika), dane do logowania otrzymacie wkrótce od Wychowawców.