Strona główna Rekrutacja 2020

Rekrutacja 2020

Krok po kroku!!! Nowy termin rekrutacji od 15 czerwca.

• Krok 1. Wejdź na stronę rekrutacji ⇒ kliknij tutaj
  • Krok 2. Załóż konto. Zapamiętaj dane logowania!
  • Krok 3. Wypełnij formularz zgłoszeniowy. Pamiętaj o podaniu kontaktu do siebie. Ułatwi nam to skontaktowanie się z Tobą.
  • Krok 4. Wybierz szkołę!
    Technikum Nr 1 lub Branżową Szkołę I stopnia w Zespole Szkół COGITO.
  • Krok 5. W wybranej naszej szkole wybierz zawód. Pamiętaj! Możesz wybrać więcej zawodów w naszej szkole.
  • Krok 6. Wypełniony formularz wydrukuj, podpisz oraz daj do podpisu swoim rodzicom.
    Uwaga! Jeżeli z jakichkolwiek przyczyn jedno z rodziców nie może podpisać zgłoszenia to drugi rodzic powinien złożyć wraz z wnioskiem odręczne oświadczenie z podaniem powodu np: „ojciec pracuje na emigracji”
  • Krok 7. Formularz oddaj na portierni szkoły do pojemnika zapewniającego ochronę danych osobowych.
    Powyżej znajdziesz również informacje o naszych kierunkach oraz o szkole.

Potwierdzenie złożenia dokumentów rekrutacyjnych sekretariat prześle w kolejnym dniu roboczym