Strona główna Technik przemysłu mody

Technik przemysłu mody

PROJEKTANT, KREATOR MODY

ZSP-COGITO kat. grupowa bilbord

Technik przemysłu mody podczas czterech lat kształcenia zdobędzie umiejętności pozwalające projektować i wykonywać wyroby odzieżowe, ale również organizować profesjonalne pokazy mody oraz planować działania marketingowe i sprzedażowe marki odzieżowej.

KWALIFIKACJE

  • A.71. Projektowanie i wytwarzanie wyrobów odzieżowych
  • A.74. Organizacja procesów wytwarzania wyrobów odzieżowych

ZSP-COGITO kat. grupowa banner

Absolwent kierunku technik przemysłu mody posiada umiejętności pozwalające mu projektować wyroby odzieżowe, wykonać je dobierając odpowiednie urządzenia i materiały. Potrafi również odpowiednio zareklamować i sprzedać swoje wyroby.

Zawody, które możesz wykonywać:

  • projektant mody – konstruktor odzieży
  • projektant tkanin
  • zarządzanie produkcją odzieży
  • stylista
  • organizator pokazów mody
  • dziennikarz mody
  • dekorator witryn – marchandiser.